Stowarzyszenie Pisarzy Polskich

Oddział Kraków
image
image

STOWARZYSZENIE PISARZY POLSKICH ODDZIAŁ W KRAKOWIE

oraz
Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie 

zapraszają do udziału w konferencji

Poezja w Sieci

Konferencja odbędzie się 9-10 maja 2011 roku w ramach imprezy literackiej „Wokół Poezji”, w Śródmiejskim Ośrodku Kultury, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków.

Przedmiotem debat będzie zagadnienie rozwoju poezji w Internecie, sposoby wykorzystywania nowych narzędzi internetowych przez poetów, pytania, jak badane medium wpływa na kształt poezji, na formowanie się życia literackiego itp.

Chętnych do wygłoszenia referatu prosimy o przesłanie zgłoszeń, wypełnionych według wzoru zamieszczonego w załączniku, do 20 kwietnia 2011 roku na adres: akosciuszko@lamelli.com.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Organizatorzy konferencji zastrzegają sobie prawo decyzji o zakwalifikowaniu tekstu wystąpienia i jego opublikowaniu w tomie pokonferencyjnym. Ostateczny plan Konferencji podany zostanie do wiadomości na początku maja. 

Wpisowe na konferencję (dot. tylko referentów i wynosi 100 zł), zostanie przeznaczone na sfinansowanie tomu pokonferencyjnego. Zaakceptowanych referentów poprosimy o wpłacenie wymaganej opłaty konferencyjnej do 27 kwietnia 2011 (na konto SIOKu). Z opłaty zwolnieni są organizatorzy, w tym członkowie SPP i KM SPP. Uczestnicy Konferencji otrzymają pisemne potwierdzenie udziału. Organizatorzy konferencji nie zapewniają wyżywienia i noclegu. 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: akosciuszko@lamelli.com.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numer telefonu: 12/422-19-55.

Komitet Organizacyjny: 
Anna Gregorczyk (ŚOK) 
Aneta Kielan (KM SPP) 
Michał Zabłocki (SPP)


WOKÓŁ POEZJI 2011 Program

poezja_w_sieci_program

  

Miejsce i czas:
9-10 maja 2011
Śródmiejski Ośrodek Kultury, ul. Mikołajska 2