Prezes:
Michał Zabłocki
Zarząd:
Miłosz Biedrzycki (skarbnik w randze wiceprezesa)
Jadwiga Malina (sekretarz w randze wiceprezesa)
Mariusz S. Kusion (doradca prawny)
Józef Baran
Bożena Boba-Dyga
Piotr Lamprecht
Michał Piętniewicz
Beata Szymańska
Szczęsny Wroński
Komisja Rewizyjna:
Wacław Kostrzewa
Ryszard Wojnakowski
Adam Kwaśny
(zastępca: Elżbieta Wojnarowska)
Sąd Koleżeński:
Zygmunt Ficek
Marzena Dąbrowa-Szatko
Wojciech Ligęza
(zastępca: Joachim Neander)
Prócz tego rozpoczynają działanie Grupy Robocze, których skład podajemy poniżej:
Grupa ds. wniosków i dofinansowań
Bożena Boba-Dyga
Mariusz Kusion
Grupa imprez i wydarzeń
Szczęsny Wroński
Piotr Lamprecht
Adam Kwaśny
Jakub Ciećkiewicz
Grupa prowadząca Koło Młodych
Michał Piętniewicz
Józef Baran
Grupa dokumentacji i archiwizacji
Beata Kurek
Marta Mazurkiewicz
Grupa wydawnicza Krakowskiej Biblioteki SPP
Michał Zabłocki
Wojciech Ligęza
Gabriela Matuszek
Magdalena Żółkiewicz (z upoważnienia zarządu)
Grupa wydawnicza Ogólnopolskiej Biblioteki SPP
Michał Zabłocki
Szczęsny Wroński
Magdalena Żółkiewicz (z upoważnienia zarządu)
Grupa wydawnicza Biblioteki Młodych
Michał Zabłocki
Miłosz Biedrzycki
Magdalena Żółkiewicz (z upoważnienia zarządu)
Składy Zarządu poprzednich kadencji:
Skład zarządu w kadencji kwiecień 2017 – kwiecień 2020:
Michał Zabłocki – prezes zarządu
Beata Szymańska – wiceprezes zarządu
Miłosz Biedrzycki – skarbnik w randze wiceprezesa
Jadwiga Malina – sekretarz zarządu
komisja rewizyjna:
Elżbieta Wojnarowska (przewodnicząca)
Barbara Szczepańska (zastępca)
sąd koleżeński:
Teresa Walas
Małgorzata Misiewicz
Michał Piętniewicz
Tadeusz Kisielewski (zastępca)
Skład zarządu w kadencji kwiecień 2017 – kwiecień 2020:
Michał Zabłocki – prezes zarządu
Beata Szymańska – wiceprezes zarządu
Miłosz Biedrzycki – skarbnik w randze wiceprezesa
Agnieszka Lisak– sekretarz zarządu
komisja rewizyjna:
(przewodnicząca)
Bugusław Żurakowski
Bogda Rogatko (zastępca)
sąd koleżeński:
Stanisław Piskor
Szczęsny Wroński
Stanisław Jaworski
Wacław Kostrzewa (zastępca)
Skład zarządu w kadencji kwiecień 2011- kwiecień 2014:
Prezes: Gabriela Matuszek
Wiceprezesi: Wojciech Ligęza, Beata Szymańska
Sekretarz: Michał Zabłocki
Skarbnik: Bogdan Rogatko
Członkowie zarządu: Józef Baran, Eligiusz Dymowski, Stanisław Stabro, Elżbieta Wojnarowska, Marta Wyka
Komisja Rewizyjna: Przewodnicząca: Zofia Zarębianka
Członkowie: Bogusław Żurakowski, Miłosz Biedrzycki, Grażyna Dobreńko (zastępca).
Sąd Koleżeński: Przewodniczący: Leszek. Elektorowicz
Członkowie: Alicja Baluch, Mira Kuś, Szczęsny Wroński (zastępca).
Skład zarządu w kadencji kwiecień 2008- kwiecień 2011:
Prezes: Gabriela Matuszek
Wiceprezes: Wojciech Ligęza
Wiceprezes: Beata Szymańska
Sekretarz: Anna Gorazd
Skarbnik: Ewa Sonnenberg
Członkowie Zarządu:
Alicja Baluch, Teresa Walas, Elżbieta Wojnarowska, Marta Wyka.
Komisja Rewizyjna:
Mirosława Kuś – przewodnicząca
Barbara Czałczyńska
Jerzy Gizella
Sąd Koleżeński:
Bogdan Baran – przewodniczący
Grażyna Dobreńko
Eligiusz Dymowski
Skład zarządu w kadencji kwiecień 2005 – kwiecień 2008:
Prezes – Bogusław Żurakowski
Wiceprezes – Gabriela Matuszek
Wiceprezes – Wojciech Ligęza